LANsingThe best music
[ Nauja žinutė · Nariai · Forumo taisykles · Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » LANsing » LANsing » Muzika (Music Styles & Subcultures)
Muzika
MagneticDate: Thursday, 2008-08-21, 6:21 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Taigi radijas butu labai nerealus jai jis nebutu toks jau komercinis kaip kad kiti radijai , house , popsas ir electro - siulau biski giliau pasiknaisiot tarp muzikos - yra tikrai geru ir negirdetu daugeliui zmogeliuku stiliu... bent jau lietuvoj

Pvz gerai butu jai dazniau girdetume tokius stilius kaip: D'n'B,Chillout,Ambient,Psy Trance,Trip Hop stiliaus gabaliukus ir t.t. -- o tada tai cai butu kazkas naujo nes seip dauguma radiju nieko gero ir negroja-- o jau kai kazkas isskirtinio savotiskai idomiau -- kai eteryje maisosi stiliai tarpusavyje netgi idomu tada isgirsti visko smile tai va tokia mano nuomone o seip radijas geras tikrai geras linkiu sekmes ateityje wink

Message edited by Magnetic - Thursday, 2008-08-21, 6:24 PM
 
FruktasDate: Saturday, 2008-08-23, 1:11 AM | Message # 2
MASTER
Group: Administrators
Messages: 9999
Reputation: 18
Status: Offline
Dekui, dekui. Protingai rasai man patinka tokios argumentuotos nuomones. Matai as turejau ideja ir ja igivendinau, norejau sukurti radija kur stilius ne tiek svarbus kiek gera muzika, jei turiu gera gabala bet jis ne tokio stiliaus tai negi jo nepaleisi? wine
Esu klausias tavo isvardintu stiliu, seip visai nieko, kai kuriuos gabaliukus i grojerasti ikeliau, bet grojerastis didelis todel tos dainos paskesta tarp kitu. pray bet kad ir kaip ten bebutu dedu tik tas dainas kurios vertos to nocomp


ADMIN
 
Forum » LANsing » LANsing » Muzika (Music Styles & Subcultures)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Prisijungimas
BeST MuSIC WiTH LANsingite
Statistika
Balsavimas
Iš kur suzinojote apie LANsing?
Total of answers: 135