LANsingThe best music

 


VIDEO KLIPAI

Pagaliau jums suteikta galimybė vertinti ir komentuoti video klipus. Tai gali padaryti jau dabar.


LANsing CHAT

Nuo šiol LANsing turite net du chat'us: skype chat ir web chat. Į skepe chat galite patekti paspaude čia , o į web chat pateksite paspaude čia . Jie sukurti klausytojų tarpusavio bendravimui, tačiau nepamirškite laikytis tvarkos, ją palaikys moderatoriai.


VIDEO KLIPAI

Dabar jūs galite ne tik klausytis savo megstamos muzikos, bet ir žiūreti video klipus. Mėgaukis ir buk aktyvus komentaruose. Klipų planuojama įkelti tikrai nemažai.


MODERATORIAI

LANsing RaDIO turi pakankamai moderatoriu. Mes atkreipėme dėmesį į jūsų norą prisijungti prie personalo, tačiau  moderatoriais tampa tik to nusipelnę žmonės, kuriems asmeniškai bus pasiūlyta prisijungti prie LANsing radio veiklos. Būkite aktyvus, gerai elkitės ir galbūt jūs papildysit mūsų gretas.


FOTO

Jei nori būti LANsing dalimi, įkelk savo foto į musu svetainę. Dabar jums suteikta prieiga tai padaryti. (nustatant nuotraukos albumą, būtina pasirinkti albumą "klausytojai", antraip nuotrauka tiesiog nebus įkelta)


Muzika

Nuo šiol galite klausyti muzikos ir negrojant radijui, tiesiog užsuk i Failų katalogą, arba spausk tiesiog čia ir jau dabar gali mėgautis puikiomis dainomis. Dainas atrinko ir paruošė Fruktas, jų negalima siustis bet klausytis galite kiek tik širdis geidžia.


WeB

Puslapis kasdien redaguojamas, todėl kaskart čia užsukę rasite vis ką nors naujo...!!! Puslapio stilius atspindi LANsing, todėl į jį ypač kreipiama daug dėmesio. Visas naujienas galite rasti čia, kaip ir visus pakeitimus ir kitą informaciją. Todėl lankykitės ir būkit aktyvūs.Prisijungimas
Search
BeST MuSIC WiTH LANsing
Statistika

Esantys prisijunge: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0
Balsavimas
Kas ravi šieną?
Total of answers: 10106