LANsingThe best music
Klausytojų taisyklės.

Iš jūsų daug nereikalaujama, viskas kuriama tik jums, dėl jūsų. Prašom būti vienas kitam tolerantiški, neįžeidinėti. Jei turite nusiskundimų dėl kito asmens, kreipkitės pagalbos i LANsing personalą. Jis jums padės išspręsti problemas. Jei problemos kilo su personalu, jūs galite kreiptis i vyriausiąjį moderatorių (kūrėją), kuris ,įvertinęs situaciją, priims vienai ar kitai pusei palankų sprendimą. Neprašykite iš vyr. moderatoriaus privilegijų, jas reikia užsitarnauti. Nereikalaukite Dj siųsti muzikos, kurią išgirdote radijoje, jūsų prašymas nebus patenkintas. Jei siunčiate dainas nereikalaukite ju paleisti, nes jos gali uzkliūti kitiems klausytojams. Prašymai sugroti tam tikrą dainą išpildomi retai. Prašymai perjungti daina dar jai nepasibaigus neišpildomomi.

 

 Vyr. moderatorius skype nick: lansing_online

 

 Chate nerašinėti nesamonių, antraip gausite kick arba ban.

 

 Chate prašome nespaminti, už šį pažeidimą kick arba ban.

 

 Už betkokį chato gadinimą be įspėjimo ban.Moderatorių taisyklės.

Būtkite paslaugūs vartotojams, nenaudokite savo privilegijų be tikslo bei būtinybės. Prižiūrėkite chat, uždrauskite bet kokius pažeidimus. Padėkite kilus problemoms.

 

 Į pareigas įeina ir platinimas. Nereikalaujama sėdėti chate, ištisai, tačiau visiškas pasyvumas neliks nepastebėtas ir jūs prarasite savo privilegijas.

DĖMESIO!!! Skype chat topic keisti DRAUDŽIAMA, už šį pažeidimą bus atimtos jūsų privilegijos ir gausite BAN'Ą.


Prisijungimas
Search
BeST MuSIC WiTH LANsing
Statistika

Esantys prisijunge: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0
Balsavimas
Best radio station
Total of answers: 302